Bestsellerowy podręcznik przeznaczony do nauki języka polskiego, który wchodzi w skład uwielbianego przez uczniów cyklu!

Oblicza epok 3.1“, czyli publikacja, dzięki której zrozumiesz język polski!  

Oblicza epok 3.1” to podręcznik, którego autorami są: Dariusz Chemperek, Dariusz Trześniowski oraz Adam Kalbarczyk. Książka ta przeznaczona jest do nauki języka polskiego. Ta wydana w 2021 roku przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne publikacja to doskonały podręcznik, dzięki któremu każdy uczeń liceum ogólnokształcącego lub techniku zrozumie nawet najbardziej zawiłe terminy związane z językiem polskim. Książka ta wchodzi w skład cyklu “Oblicza Epok”.

W tym podręczniku uczniowie będą mogli zapoznać się między innymi z fragmentami dzieł, których autorami są między innymi: Władysław Stanisław Reymont, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Stefan Żeromski oraz Fiodor Dostojewski.

Prosty i przejrzysty język, jakim napisana jest ta publikacja, sprawi, że każdy uczeń zrozumie nawet najbardziej zawiłe terminy związane z językiem polskim.

Ogromnym plusem tego podręcznika jest również to, iż pod koniec każdej lekcji znajduje się blok powtórzeniowy, który pomoże osobom korzystającym z tej książki utrwalić oraz uporządkować wiedzę zdobytą podczas zajęć.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, czyli firma z tradycjami! 

Ta firma, która jest jednym z najstarszych polskich wydawnictw zajmujących się wydawaniem między innymi: atlasów, podręczników, kart pracy oraz repetytoriów, czyli Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne została założona w Warszawie w 1945 roku. Pierwszym dyrektorem wydawnictwa był Stanisław Pazyra, czyli wybitny polski historyk oraz bibliotekarz. Platforma WSiPnet została stworzona przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne w 2016 roku i zapewnia uczniom między innymi dostęp do cyfrowych wydań podręczników. Firma wydała wiele świetnych cykli, które są lubiane zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli. Spośród tych cykli warto wyróżnić między innymi: “Matematyka wokół nas”, “Nowi Tropiciele”, “Effekt”, “Wesoła szkoła i przyjaciele”, “Nowe Zrozumieć Tekst” oraz “Świat w słowach i obrazach”.